Veel mensen hebben er een beeld bij: een groepsreis is zo’n volle touringcar die van souvenirwinkel naar souvenirwinkel rijdt. Iedereen zit op vaste plekken, en er is weinig ruimte voor spontane ontdekkingen.
Bij Travitude doen we het totaal anders. Wij nemen je mee in kleine groepen van maximaal 12 reizigers, slapen in sfeervolle, lokaal gerunde accommodaties, en ontdekken plekken waar grote groepen nooit komen. Geen massatoerisme, geen gehaast afvinkprogramma – maar wel een persoonlijke reisbegeleider die alles regelt en ruimte laat voor vrije momenten.
Toch blijft er soms twijfel: Vind ik het wel leuk om met onbekenden te reizen? Past zo’n groepsreis wel bij mijn stijl?
Om daarachter te komen, hebben we een korte quiz gemaakt.
Wat ontdek je met de quiz?
De quiz laat zien welk type reiziger jij bent en geeft je persoonlijke reistips die passen bij jouw profiel.
Misschien ben jij:
De Sfeerzoeker – helemaal in je element in een kleine, gezellige groep, altijd klaar voor nieuwe ontmoetingen.
De Gelegenheidsavonturier – houdt van gezelschap, maar ook van genoeg tijd voor zichzelf.
De Op Maat Ontdekker – reist liever op eigen tempo, maar wil wel profiteren van authentieke ervaringen en handige organisatie.
Waarom deze quiz je kan verrassen?
Veel van onze reizigers dachten eerst dat een groepsreis niets voor hen was. Tot ze merkten hoe fijn het is dat alles geregeld is, hoeveel bijzondere ontmoetingen het oplevert, en hoe je als kleine groep net die plekken ontdekt die in geen reisgids staan.
Of je nu zeker weet dat je een groepsmens bent of denkt dat je liever alles zelf regelt, deze quiz laat je zien welke reisvorm bij jou past én geeft je tips voor bestemmingen die jouw ideale vakantie waarmaken.